Hriešne Krásna

Nový magazín pre ženy o kráse a trendoch

PR

Univerzálne darčeky, ktoré potešia každého

Nákup darčekov býva radostným zážitkom. Je to pre každého z nás príležitosť vyjadriť lásku tým, na ktorých nám záleží, a ukázať im, ako veľmi si ich ceníme. Vybrať darček však môže byť náročné, ak existuje milión a jedna možnosť výberu.

 

Ľudia sa zvyknú inšpirovať záujmami alebo samotnou povahou osoby, pre ktorú darček kupujú. Pokúsili sme sa zhromaždiť univerzálne návrhy darčekov, ktoré môžete dať komukoľvek – matke, babičke, tete, sestre, dcére, synovi, kamarátovi, bratovi, manželke, manželovi, ockovi atď. Tento sprievodca sa dá ľahko použiť ako nápady pre darčeky na rôzne príležitosti.

 

Klasika, ktorá nesklame žiadnu ženu

Pri výbere darčekov pre ženy, nezabúdajte na to, že ženy dávajú prednosť darom, ktoré sú prejavom náklonnosti a lásky, teda niečo čo naozaj ocenia. Nebudeme ďaleko od pravdy, ak napíšeme, že každá žena má rada kozmetiku vo väčšej či menšej miere.

Bez ohľadu na vek príjemkyne sa môžete o takýto nápad pokúsiť. Kozmetické sady potešia oko, pričom výber a cenové rozpätie je naozaj veľké. Myslíme si, že pre ženy všetkých vekových skupín môžu byť dobrými nápadmi na darček aj: šperky, odevy, kabelky, parfumy, a iné.

Počas zimnej sezóny siahnite po niečom, čo využije v chladných dňoch: klobúk, šál, rukavice alebo teplé oblečenie. Ideálnym prekvapením pre dámy sú samozrejme veci, ktoré priamo súvisia s preferenciami a koníčkami vašej milovanej ako napríklad kniha, CD, čaj dobrej kvality v príjemnom balení alebo vonné sviečky.

V súčasnosti sú veľmi populárne zážitkové darčeky, napríklad môžete darovať darčekovú poukážku na nákupy vo vybranom obchode, vstupenku do fitnescentra alebo kúpeľný poukaz. V tomto prípade určite potrebujete vedieť, z čoho by táto osoba mala najväčší úžitok.

Najlepšie darčeky pre ženu

 

 

Niečo pre našich najmenších

Hľadáte narodeninové alebo vianočné darčeky pre deti? Hľadanie skvelých darčekov pre deti nie je nevyhnutne detská hra. Žiadne dve nie sú rovnaké, takže pre všetky špeciálne deti vo vašom živote potrebujete neobvyklú škálu darčekových nápadov. Hračky sú najčastejšie vyberanými darčekmi k narodeninám alebo na Vianoce.

Dnes sa každý malý chlapec pri hre nezaobíde bez svojho obľúbeného autíčka alebo hrdinu z komiksu či rozprávok. Hranie sa s kočíkmi, bábikami, na varenie, kozmetiku, kaderníctvo sú len niektoré z obľúbených dievčenských aktivít.

Chcete, aby darček pre dieťa rozvíjal aj jeho zručnosti, bol originálny, nie príliš drahý a aby sa oň vaše dieťa staralo viac ako pár minút? Pred vami je veľká výzva. Dosková, logická, strategická hra alebo hra Lego vášho malého chlapca určite zaujmú. Dievčatá si zas zamilujú malé krosná alebo šijaciu súpravu. Pri výbere hračky sa oplatí opýtať sa dieťaťa alebo rodičov, čo je v súčasnosti horúcou novinkou na trhu.

Tip: Ak chcete prekvapiť svoje dieťa niečím originálnym, zábavným a kreatívnym, tak mu darujte drevenú hračku, ktorá ho zabaví a okrem toho bude rozvíjať jeho motorické zručnosti a fantáziu.

 

Praktické darčeky pre mužov

Okrem skutočnosti, že darčeky pre mužov by mali byť prispôsobené osobnosti a záujmom každého z nich, dajte mu svojím darčekom najavo, že ste si na jeho príprave skutočne dali záležať. Darčeky pre domácich majstrov sú najpríjemnejšie. Môžete si vybrať z celého radu dômyselných pomôcok originálneho dizajnu, ktoré príjemcu zamestnajú.

Chlapi milujú veci, ktoré sú praktické, zábavné a prekvapujúce. Kombinácia užitočnej funkcie a neobvyklej formy je preto tou najlepšou voľbou. Športové pomôcky, technické hračky, sada náradia, elektronika, videohry, notebooky, obal na smartfón, slnečné okuliare, štýlové hodinky a rôzne doplnky – to sú len niektoré z našich tipov na darčeky pre mužov.

Ak vaša databáza relevantných nápadov bola už úplne vyčerpaná, stojí za to vložiť do nej moderné a veľmi efektívne nápady vo forme vtipných darčekov a zábavných prekvapení.

 

Tip na záver: To, čo máte najcennejšie, nie sú vaše peniaze, za ktoré kupujete darčeky, ale čas. Ako darovať svoj čas ako darček? Napríklad môžete niekoho obdarovať poukážkami na rôzne druhy aktivít, adrenalínový zážitok, poukážky na predplatenú masáž alebo na jazykový kurz. Ak si nemôžete dovoliť veľké výdavky alebo ak chcete byť originálny mi vyrobte darček ručne. Kreatívne darčeky sú skvelé!

zdroj: sponzorovaný článok

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na dámskom magazíne Hriešne Krásna