Hriešne Krásna

Nový magazín pre ženy o kráse a trendoch

Vzťahy

Toto majú muži na ženách najradšej

Máte niekedy pocit, že neviete, čo muži vlastne na ženách priťahuje? Niekedy oceňujú starostlivosť, inokedy hravosť, niektorým sa páčia vysoké ženy, iným nízke a nakoniec sa musíme zmieriť s tým, že vkus je úplne individuálny… Existujú však veci, ktoré má väčšina mužov naozaj v obľube a my vám ich teraz všetky prezradíme. Súhlasíte s našim výberom?

 

 

Príťažlivá ženskosť

Tak ako ženy obľubujú silných mužov, muži zase preferujú jemné, ale pritom sexy ženské vystupovanie. V dnešnej spoločnosti sa rozdiely medzi pohlaviami stierajú a ženy pôsobia drsnejšie. Ženskosť však neznamená menejcennosť, bezmocnosť alebo závislosť od mužov. Muži majú radi ženské správanie, obliekanie aj úpravu tela. Keď sa o seba žena stará takpovediac od korienkov vlasov, cez kvalitné gélové laky až po jemné pančušky. Upravovať sa a obliekať s vkusom a trochou romantickej ženskosti je skvelý spôsob, ako muža zaujať.

 

Okoreňte svoj sexuálny život

Sexualita je prirodzenou súčasťou našich vzťahov a aby obe strany bavila, musíme na nej pracovať rovnako ako na vzájomnom porozumení alebo na deľbe povinností. Máte v zásade dve možnosti, ako si život trochu okoreniť. Muži sú veľmi vizuálni, preto ich vie nadchnúť pohľad na erotické negližé košieľky, alebo iné sexy spodné prádlo, ktoré zvýrazní všetko, čo na svojej partnerke milujú.

Príťažlivá je však aj ochota skúšať úplne nové praktiky a pomôcky, aby sa čas v spálni nestal iba nudnou povinnosťou, aj keď ste spolu dlhý čas – čo je koniec koncov cieľom väčšiny ľudí vo vzťahoch. Vyskúšajte spoločne vybrať z erotických pomôcok pre mužov a zaručujeme vám, že z vašej otvorenosti bude príjemne nadšený.

 

Zmysel pre humor

Päť jazykov lásky

Bez ohľadu na pohlavie, každého z nás priťahujú osoby, ktoré nás dokážu rozosmiať. Platí to teda aj pre mužov. Výskumy dokonca ukazujú, že nestačí smiať sa na vtipov mužov, ale je potrebné vedieť humor aj vytvoriť alebo rozosmiať sa na rovnakom podnete. Napokon, nie každý z nás je humorista. Dôležité je skôr mať harmóniu v zmysle pre humor, aby to, čo jeden pokladá za vtipné, druhého zbytočne neurážalo alebo nepohoršovalo.

 

Sebaistota

Sebavedomie je často skloňovaná téma, pozmeníme ho však za sebaistotu. Muži majú radi, ak ženy poznajú svoje telo, svoju myseľ, vedia, čo chcú a vedia to aj vysloviť. Chcú, aby o nich ženy mali záujem, ale nie, aby ich nutne potrebovali k životu. Samostatnosť a sebestačnosť je príťažlivejšia ako stať sa príveskom na mužovom ramene a byť od neho úplne závislou.

 

Dobrodružná povaha

Vzťahy by mali byť aj o zábave. Nezostávajte v tej istej nudnej rutine. Muži milujú vzrušenie a skúšanie nových vecí. Sú dva spôsoby, ako vložiť do vzťahu viac dobrodružstva. Skúšajte nové aktivity – turistika na nových miestach, športové podujatia, napríklad Sparťanský beh, alebo cestovanie do nezvyčajných destinácií. Tieto aktivity sú väčšie a vyžadujú plánovanie, ale dobrodružnosť dokážete zapojiť aj do bežných dní. Dodávajte obyčajným aktivitám trochu viac zábavy. Pri nakupovaní žartujte, prinášajte do domácich prác energiu pomocou hudby, smejte sa a nebojte sa občas zariskovať. Stále sa spolu aj osamote učte nové veci a neprestanete byť jeden pre druhého zaujímavým partnerom.

 

Úsmev

Nebudeme okolo toho veľa rozprávať – muži zbožňujú usmievavé a dobre naladené ženy. Možno sa ich snažíte zaujať červeným rúžom alebo umelými riasami… Skúste to však úprimným úsmevom, dosiahnete tak oveľa viac a oveľa rýchlejšie. Úsmev totiž naznačuje sebaistotu, o ktorej sme už hovorili, ale aj samé pozitívne povahové črty – veselosť, priateľskosť a otvorenosť. Napokon, optimistické naladenie je v dlhodobých vzťahoch potrebné doslova ako soľ.

obrázky: freepik.com

 

Redakcia

Redaktorka magazínu Hriešne Krásna. Snaží sa vám priniesť zaujímavé informácie zo sveta módy, kozmetiky, beauty či dámskeho lifestyle.