Hriešne Krásna

Nový magazín pre ženy o kráse a trendoch

PR

Biela kabelka: Prehľad najmódnejších modelov

Biela kabelka je kúsok, ktorý nikdy nevyjde z módy. Je ľahké kombinovať ju s rôznymi outfitmi a čo je najlepšie, vášmu vzhľadu pridá punc elegantnosti a sofistikovanosti. Aj v tejto sezóne s bielou kabelkou zabodujete, stačí si vybrať ten správny model.

 

 

Fenomén s názvom biela kabelka

Biele kabelky majú bezpochyby jedinečnú vlastnosť, a to dodať vášmu outfitu dojem luxusu. A povedzme si úprimne, ktorá žena netúži po tom, aby vyzerala jedinečne, no zároveň si nemusela spraviť prievan v peňaženke? So správne zvolenou bielou kabelkou sa vám to vždy podarí, či už sa vyberiete na rande, na večierok alebo na prechádzku mestom.

Dokonca aj mnohé celebrity využívajú biele kabelky na to, aby svoj finálny look zvýraznili a vyzerali tak, akoby si práve odskočili z prehliadkového móla. Biela farba je sama o sebe elegantná, svieža a čistá, čo z nej robí univerzálneho spoločníka. Biele doplnky a kabelky sú teda podobným ekvivalentom k tým čiernym, avšak ručíme vám za to, že s bielou pritiahnete viac pozornosti.

Ak máte v pláne obliecť sa do minimalistického, pestrofarebného či dizajnovo výrazného outfitu, v každom prípade majte po ruke bielu kabelku. Je totiž ľahko kombinovateľná, preto ju budete môcť využívať celkom často a vždy si splní svoj účel. Dôležité je ale mať v šatníku model, ktorý je nadčasový, v správnom tvare aj veľkosti. Pokiaľ takýto kúsok ešte nevlastníte, jednoznačne sa spoľahnite na predajňu CCC. V kamenných aj online prevádzkach nájdete množstvo kabeliek v bielej farbe, ktoré sú nadčasové a kvalitné.

 

Aké modely bielych kabeliek sú tie naj?

Pri výbere bielej kabelky môžete zostať zaskočená tým, aké rôzne modely nájdete v ponuke. Preto si spravte prehľad a zistite, ktoré kúsky sú najmódnejšie a ešte dlho nevyjdú z módy:

  • Biela crossbody kabelka – kabelka, ktorú si môžete dať cez plece, bude vaším obľúbeným doplnkom. Je veľmi praktická a v bielej farbe sa perfektne hodí najmä k letným outfitom. Krásne ňou doplníte pestrofarebné či jednofarebné šaty.
  • Listová kabelka v bielej farbe – ak vám stačí mať pri sebe len drobnosti ako mobil, kľúče či make-up, siahnite po bielej listovej kabelke. Mať tento model vo svojom šatníku vás zachráni v mnohých situáciách.
  • Biela kabelka a batoh v jednom – ak si raz zvyknete na batoh, len ťažko sa ho vzdáte. Ide totiž o nesmierne praktický kúsok, vďaka ktorému budú vaše ruky voľné, no vy budete mať pri sebe všetko, čo potrebujete. Väčšina batohov sa však hodí skôr k neformálnemu štýlu obliekania. To neplatí o batohoch v bielej farbe, ktoré si môžete pokojne vziať ku kostýmu či k elegantným pracovným šatám.
  • Veľká biela kabelka – ktorá dáma by neocenila veľkú kabelku, do ktorej sa jej zmestí peňaženka, fľaša s vodou, obed, kniha aj šanón s dokumentmi? Biele kabelky väčších rozmerov sú nadčasové a využijete ich na každodenné nosenie.
  • Zaoblená biela kabelka – spolu s uškom vytvára kabelka pomyselné písmeno U, respektíve O. Už v minulom roku jej popularita rástla, no počas najbližších sezón bude doslova hitom. Jej vzhľad je elegantný a minimalistický, preto je ľahko kombinovateľná.
  • Biela kabelka v kombinácii so slamou – pokiaľ chcete byť za hviezdu na každej pláži či pri bazéne, majte vo svojom šatníku väčšiu kabelku v kombinácii slamy a bielej farby. Zároveň ju využijete aj na nákupe či pri prechádzke mestom počas teplých dní.

 

Aby bola biela kabelka vždy čistá

Možno vás od bielej kabelky odrádza strach z toho, že bude rýchlo špinavá a údržba bude o čosi náročnejšia. Vôbec z toho nemusíte mať obavy. Ak sa vám na nej objaví fľak či škvrna, postačí vám handrička a jemný čistiaci prostriedok. Dajte si pozor aj na to, kde si budete bielu kabelku odkladať. Priame slnečné žiarenie by jej mohlo uškodiť. No a na záver nezabudnite na špeciálne prípravky na kožu, pokiaľ sa stanete majiteľkou bielej koženej kabelky.

zdroj: sponzorovaný článok
obrázky: freepik.com

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na dámskom magazíne Hriešne Krásna