Hriešne Krásna

Nový magazín pre ženy o kráse a trendoch

PR

Aké šaty mi pristanú

Patríte k ženám, ktoré uprednostňujú nohavice a tričko alebo majú vo vašom šatníku viac miesta šaty? Ak sa vidíte skôr v prvej skupine, potom určite poznáte tú nekončiacu dilemu, keď k nohaviciam potrebujete vhodnú blúzku či sveter. Dámske šaty vás takýchto starostí ušetria, pretože v podstate kupujete dva kúsky v jednom.

 

Okrem tejto praktickosti sú dámske šaty nepochybne ženskejšie a vďaka vhodne zvolenému strihu dajú vyniknúť vašim prednostiam.

Takže ak patríte k tým ženám, ktoré sa šiat boja, necítia sa v nich pohodlne a sexi, zahoďte tieto predsudky a zamerajte sa na strihy, ktoré vám pristanú. Sama uvidíte, že si šaty môžete dovoliť aj vy!

 

Ktoré šaty budú tie pravé?

Ak sa šatám vyhýbate kvôli svojim oblým tvarom, zabudnite na to a vyberte sa do eshopu hneď jedny kúpiť. Vysoké dámy by mali siahnuť po maxi šatách, ktoré zakryjú všetko, čo bude treba. Zamerajte sa na vzdušnejšie materiály s veľkými vzormi.

Batikované látky sú ešte vždy moderné a vertikálne prúžky by mohli vašej postave takisto pozitívne pomôcť. Ak šaty neobľubujete kvôli krivým nohám, aj v tomto prípade budú dlhé šaty vhodnou voľbou. Dôležité je naučiť sa správnym spôsobom maskovať to, čo nechceme ukazovať svetu.

Bola by však škoda zahaliť sa od hlavy po päty. Aj keď možno nepatríte k fitneskám, nepochybne si môžete dovoliť midi šaty alebo áčkové sukne s dĺžkou po kolená. V takom prípade sú však dôležité aj vhodné topánky. Najlepšie sú topánky na opätkoch alebo platforme, ktoré vás opticky predĺžia a budete pôsobiť štíhlejšie.

Vynikajúcou voľbou sú aj retro šaty, ktoré zvýraznia úzky pás a vďaka širokej sukni zakryjú boky či väčší zadoček. Okrem iného pôsobia štýlovo a šik, dodajú vám ženskosť a podporia mužskú predstavivosť. Ak retro šaty doplníte vhodným účesom, výraznými perami a zaujímavou obuvou, váš úspech bude zaručený.  Zvoliť môžete retro šaty s dlhými, trištvrťovými rukávmi, prípadne bez rukávov.

 

Hľadám originálne šaty

Mnohí z nás sa snažia odlíšiť v dave, v ktorom občas splývame a niekedy sa až strácame. Chceme nájsť niečo, čo je o nás. Čosi špecifické, čo nenájdete na každom rohu ponúka Dedoles. Hľadáte šaty bodkované, pruhované, s gotickou tematikou či s nádychom romantiky? Potom to pre vás bude to pravé orechové. Okrem rôznorodosti tovaru máte istotu, že všetky dostupné dámske šaty sú kvalitné a komfortné.

Šaty sú špecifické aj vďaka originálnej potlači, ktorá nevybledne ani po opakovanom praní. Zaujímavé sú napríklad dámske šaty, v ktorých sa spája elegancia v podobe bieleho goliera a potlač s tematikou posmrtného bozku. Ak chcete na prvý pohľad zaujať, spojenie takýchto dvoch elementov k tomu nepochybne prispeje.

Retro šaty už síce poznáme z minulosti, no v dnešnej, súčasnej dobe predstavujú niečo iné, svojim spôsobom extravagantné. V práci asi len ťažko natrafíte na kolegyňu v retro šatách. A je to veľká škoda, pretože retro šaty by si zaslúžili omnoho väčší záujem žien. Ak máte rešpekt pred širokou sukňou, obávate sa, že by vám opticky pridala zopár kíl, retro šaty nájdete aj v podobe puzdrového strihu či pin up šiat.

Ak sa práve nachádzate v situácii, že by sa vám nejaké jedinečné šaty zišli, obzrite si ponuku, ktorú vám ponúka dedoles.sk.

zdroj: sponzorovaný článok
obrázky: dedoles.sk

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na dámskom magazíne Hriešne Krásna