Hriešne Krásna

Nový magazín pre ženy o kráse a trendoch

PR

Dekorácie, nášivky či potlače sú stále IN. Nebojte sa ich ani na tričkách

Zaujímavých kúskov nie je nikdy dosť. Vďaka nim si dokážete oživiť šatník aj celý outfit. Ich výber sa však môže zdať komplikovaný. Na trhu sa totižto stretnete s množstvom dámskych tričiek a tielok s potlačou či inou dekoráciou. Ktoré sú tento rok IN a nemali by vám doma chýbať?

 

 

Tričiek s potlačou sa rozhodne nebojte

Základ šatníka majú tvoriť jednofarebné kúsky v bielej a čiernej. Tie sa veľmi jednoducho kombinujú s inými vecami a farbami. Tento rok sa však k základným veciam pridali aj tie s potlačou. Chýbať by nemali ani tej najväčšej minimalistke preferujúcej jednoduché outfity.

Potlače, dekorácie aj nášivky vedia zvýrazniť váš outfit a dodať mu niečo navyše. Pritiahnu pozornosť a zaujmú. Nosiť ich môžete klasicky, počas bežných dní, ale aj do práce, školy či do mesta a na kávu s priateľkami.

Potlačí je veľké množstvo, vďaka čomu vyjdú v ústrety úplne každému. Najobľúbenejšie sú výrazné a masívne nápisy cez celú dĺžku trička. Ich výhodou je to, že aj napriek svojej veľkosti sú stále jemné a ženské. Nie sú príliš extravagantné a hodia sa každej vekovej kategórii.

Druhou možnosťou sú potlače vo forme geometrického útvaru. Doplnené môžu byť o jednoduchý nápis. Plus, netreba zabúdať ani na zaujímavé obrázky a ilustrácie. Milujú ich ženy s veľkou kreativitou a fantáziou. Skombinovať sa dajú so všetkým, no najlepšie vyzerajú s jednofarebnou sukňou, riflami alebo čiernymi nohavicami.

 

Nie sú to len potlače

Dámske tričká s potlačou sú síce obľúbené, no nemusíte zostať len pri nich. Pokojne si rozšírte svoje obzory a prezrite si napríklad oblečenie s nášivkami. Tie boli obľúbené hlavne pred dvomi rokmi, no znova sa vracajú. Vďaka tomu, že z trička vyčnievajú, vedia zaujať viac ako klasická potlač.

Druhou možnosťou sú dekorácie, ako napríklad vačky, korálky, gombíky a trblietky. Sú podobné ako nášivky. Majú 3D efekt, takže z trička vyčnievajú, a dokážu zaujať omnoho viac. Navzájom sa dajú kombinovať, vďaka čomu vedia vytvoriť neobvyklý efekt.

 

Na leto aj zimu

Tričká s nápismi pre ženy sú vhodné na leto aj zimu. Ich výhodou je vysoká univerzálnosť. Kombinovať sa dajú s riflami, sukňou i šortkami. Je len na vás, k čomu ich zvolíte. Na zimu sa vám budú hodiť kúsky s dlhým rukávom. Na leto zas s krátkym.

 

Nechajte pracovať svoju fantáziu

Oblečenie na vás bude vyzerať dobre len vtedy, keď sa v ňom budete aj dobre cítiť. Preto si vyberajte veci, ktoré sa vám páčia a budú prirodzenou súčasťou vášho šatníka. A ak by ste radi zaexperimentovali, pokojne siahnite po niečom nevšednom. Móda je o posúvaní hraníc a kombinovaní nekombinovateľného. Vytvorte si svoj vlastný štýl.

Tričká s potlačou sú skvelým dodatkom k nudnému a jednoduchému outfitu. Doplňte ich štýlovou kabelkou a trendy topánkami. Uvidíte, zažiarite.

zdroj: sponzorovaný článok

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na dámskom magazíne Hriešne Krásna