Hriešne Krásna

Nový magazín pre ženy o kráse a trendoch

PR

Najdokonalejšie orientálne parfémy, ktoré si vás podmania

Exotické korenie, ambra, pižmo, kadidlo a hrejivé dreviny… to sú len niektoré zo zložiek, ktorými sa vyznačujú orientálne parfémy. Zavedú vás na prechádzku rušnou tržnicou, do rozkvitnutých záhrad i luxusných palácov. Nechajte sa nimi očariť aj vy a vstúpte do sveta ďalekých krajín.

 

 

Orientálne vône v sebe skrývajú tajomstvo

Unikátne kombinácie orientálnych tónov vás zahalia do akordov vzácnych drevín, ovocia, exotických kvetov, myrhy a korenín. Stačí len privrieť oči a ocitnete sa v piesočnatom mori púšte, na jazyku sa vám zjaví sladká príchuť sušeného ovocia. Orientálne vône sú vhodné najmä na večerné príležitosti počas chladnejšieho obdobia roka, ale vyberiete si medzi nimi aj sviežejšie parfumy. Skrývajú v sebe hĺbku, volanie k dobrodružstvu aj spomienky na najkrajšie dovolenky. Ich intenzita vás navyše bude sprevádzať po dlhé hodiny.

 

Dámske parfémy s vôňou diaľav

Najlepšie dámske parfémy s nezameniteľnými tónmi exotického korenia či drevín si môžete vyberať podľa ich vonných zložiek. Možno vám ulahodia orientálno-drevité parfumy s hrejivým santalom a cédrovým drevom kombinované s jemnou vôňou kvetov. Nájdete v nich tóny kašmíru aj výrazné akordy ambry. Od prvého momentu po nanesení na pokožku vás doslova očaria svojím vábením na romantickú prechádzku po západe slnka.

 

Pre milovníčky korenín

Ak máte najradšej vône, v ktorých ucítite osobitú silu korenín, vyberte si orientálno-korenisté dámske parfémy. Privrite oči a začnite snívať… Luxusná kompozícia osviežujúceho ovocia vo vrchnej časti vône, bohatstvo kvetov a sladkosti v srdci parfumu. V omamnom spojení so základom so santalovým a cédrovým drevom, vanilkou a škoricou. Orientálne dámske parfémy s koreninami vám doslova učaria. Oslovia nielen vás, ale i vaše okolie.

 

Parfémy s kvetinovými tónmi

Ženy a kvety jednoducho patria k sebe. Ich jemnosť, nežnosť a ohromujúca sila dodávajú aj parfumom jedinečné vonné zložky. V kombinácii s orientálnymi akordmi vytvárajú unikátne dámske parfémy na romantické rande aj spoločenské príležitosti. Staňte sa neodolateľnou so sladkou vôňou mandlí doplnenou o kávu a bergamont. Spolu s krásou kvetov, ako sú bulharská ruža, jazmín, kosatec a pomarančový kvet nenechajú nikoho na pochybách, že si zaslúžite plnú pozornosť. Trváci základ s akordmi drevín, pižma a ambry dotvára túto majstrovskú kombináciu do dokonalosti.

 

Hľadáte sviežejšie orientálne parfumy?

Medzi orientálnymi parfumami si nájdu vhodné vône i tie ženy, ktoré obľubujú svieže tóny. Parfémy dámske s drevinami a očarujúcou vôňou živice doplnené o sladkosť šafranu či pomarančových kvetov si môžete zvoliť na každodenné nosenie. Táto unisex kompozícia ulahodí tiež tým dámam, ktoré by radi rovnakú vôňu vybrali aj pre svojho partnera. Aj na záver dňa sa vďaka tejto kombinácii budete cítiť ako v osviežujúcom tieni oázy.

zdroj: sponzorovaný článok

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na dámskom magazíne Hriešne Krásna