Hriešne Krásna

Nový magazín pre ženy o kráse a trendoch

PR

Čo vám nesmie chýbať v zimnom šatníku?

Zima je tu a v šatníku začínajú prevažovať najrôznejšie teplé kúsky od svetrov až po nohavice. Bez akého oblečenia by ste ale určite nemali zahájiť zimnú sezónu? Ak ich v šatníku ešte nemáte, rozhodne pouvažujte o kúpe.

 

 

Zima je čas, kedy nám je často úplne jedno, ako vyzeráme, hlavne, že je nám teplo. Ale ani v mrazoch sa nemusíte vzdávať pekných outfitov a dokonca ani sukní či šiat. Ako? Stačí mať v skrini ten správne kúsky, s ktorými zimu prežijete ľavou zadnou aj keď nie ste jej milovníkom.

 

K vrstveniu stavte na merino

Ak túžite po tom, aby ste ani v zime nemuseli odložiť svoje obľúbené saká alebo len skrátka potrebujete extra teplú vrstvu, nesmie vám chýbať tričko z merino vlny. Merino sa najčastejšie využíva v prípade športového oblečenia, no rozhodne z tejto látky nájdete aj klasické tričká či svetríky. Ich veľkou výhodou je, že nie sú vôbec objemné, ale dokážu vás udržať v teple často omnoho viac než hrubé svetre. Skvelo fungujú tiež ako vrstviaci kúsok či do naozaj chladného počasia.

 

K sukni zateplené pančušky

Ešte nemáte zateplené pančušky? Je na čase si ich kúpiť. Nájdete ich v rôznych variantoch, ktoré sú každý vhodný do iných teplôt. Tie do tej najväčšej zimy, aspoň u nás, majú vnútornú stranu z plyšu alebo vlny, takže vás naozaj zahrejú. Fleecová vrstva nijak neruší vzhľad, pretože zvonka pančušky vyzerajú ako keby ste mali oblečené priehľadné čierne silonky, teda v prípade, že zvolíte čiernu farbu. Vďaka zatepleným pančuchám sa nemusíte vzdať nosenia šiat a sukní.

 

Vysoké čižmy sú nielen štýlové

Tohtoročnú zimu hlásia návrat čižmy nad kolená. Najmä tie s rovnou podrážkou na platforme sú štýlové aj praktické zároveň. Platforma zaistí, že vaše chodidlá budú od studeného chodníka izolované hrubšou vrstvou. Navyše, vďaka tomu, že sú až nad kolená, pridáte do outfitu ďalšiu extra teplú vrstvu. Fungovať ale budú aj klasické čižmy pod kolená alebo tie, ktoré obopínajú nohu ako rukavica.

 

Vlnený kabát ako investícia

Ak by ste mali investovať len do jedného zimného kúska, mal by to byť určite kvalitný vlnený kabát. Na. Jeho výbere si dajte záležať. Kabát by vám mal krásne padnúť a pohodlne by ste pod neho mali obliecť tiež hrubší sveter. Pozorne sa pozerajte na zloženie a naozaj hľadajte ten, kde prevažuje práve vlna a to aspoň zo 70 %. Takýto kabát vás potom udrží v teple aj v mrazivejších dňoch.


autor: Dana Grófová
copywriter
Copywriterka, ktorá má presah do SEO a písaním sa živí od roku 2017. Tvorí zrozumiteľné a funkčné texty, ktoré s ľahkosťou prispôsobí potrebám klienta aj jeho zákazníkov. Okrem týchto tém sa venuje aj technológiám a niektoré jej texty nájdete na produktvdetailu.cz.

obrázky: unsplash.com
zdroj: sponzorovaný článok

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na dámskom magazíne Hriešne Krásna